Zorganizuj Dzień Tumbo 2023 w swojej szkole lub przedszkolu!

Szanowni Państwo,

wraz z nadejściem nowego roku szkolnego Fundacja Hospicyjna pragnie serdecznie zaprosić do wspólnych działań!

Zapraszamy wszystkie przedszkola i szkoły w całej Polsce do organizacji 21 listopada 2023 roku wydarzenia edukacyjno-charytatywnego: Dzień Tumbo – Dzień Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie.

Zorganizuj Dzień Tumbo w swojej placówce.

Pomóż dzieciom i młodzieży zrozumieć proces żałoby.

Pomóż rozmawiać o trudnych uczuciach.

Przygotuj do rozstań, których nie unikną w swoim życiu.

Dzień Tumbo 2023 – Dzień Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie, obchodzony po raz ósmy jest wydarzeniem mającym na celu przybliżenie uczniom tematyki żałoby oraz zbieranie funduszy na pomoc osieroconym dzieciom.

  • NOWOŚĆ Przygotowaliśmy materiały edukacyjne dla wszystkich grup wiekowych do samodzielnego pobrania przez placówkę, to ułatwi dostęp do informacji na czas i nie przepełni skrzynki mailowej.
  • NOWOŚĆ Zbiórkę charytatywną będzie też można rozliczyć od razu w placówce po akcji.

Czekamy na Państwa zgłoszenia udziału do 31 października 2023 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Po otrzymaniu podpisanej deklaracji materiały niezbędne do realizacji zajęć będą do pobrania od połowy października.

UWAGA! Wysłane przez Państwa zgłoszenie wymaga naszego potwierdzenia mailowego w przeciągu 3 dni roboczych. Jeśli nie otrzymają Państwo odpowiedzi z naszej strony – prosimy o kontakt telefoniczny 573 001 212.

Pozdrawiam serdecznie

Hubert Kulik

Koordynator FDO Tumbo Pomaga

Pliki do pobrania:

Dodatkowe:

Free Joomla templates by Ltheme