O nas

Program „Tumbo Pomaga" jest efektem długoletniej pracy Funduszu Dzieci Osieroconych, działającego przy Fundacji Hospicyjnej. Słonik Tumbo – funduszowa maskotka – ma już tylu podopiecznych, których bliscy odeszli w hospicjach, że poczuł w sobie siłę, by opieką objąć wszystkie dzieci i młodzież doświadczające straty, a także wspomóc ich opiekunów, nauczycieli, szkolnych pedagogów i psychologów. Pomagamy, bo wierzymy, że mądre wsparcie udzielone dziecku przeżywającemu żałobę ułatwia nie tylko zmaganie się z jej skutkami, ale także stwarza szansę na dobry start w dorosłość. Pomagamy, bo pomaganie jest piękne.

O nas - historia

HISTORIA

Program „Tumbo Pomaga” narodził się w 2014 roku, ale jego prapoczątków szukajmy dużo wcześniej – w roku 2006 – kiedy powstaje Funduszu Dzieci Osieroconych.

więcej

O nas - zespół

ZESPÓŁ

Do realizacji programu pomocowego, zaplanowanego na taką skalę, potrzebni są ludzie różnych talentów i umiejętności. Ich wspólnym mianownikiem jest wielkie serce.

więcej

O nas - aktualności

MEDIA O NAS

Echo dni poświęconych pomocy dzieciom, młodzieży, ich bliskim oraz wszystkim z otoczenia małoletnich żałobników. Każdego dnia jest ich coraz więcej.

więcej

 
Free Joomla templates by Ltheme